Okrsková soutěž

Dne 22. května proběhla v Prosenické Lhotě Okrsková soutěž v požárním sportu.

V kategorii muži do 35 let se představily družstva Prosenická Lhota A a B, Suchdol, Štětkovice a Kosova Hora. V Kategorii žen družstva z Prosenické Lhoty, Kosovy Hory a Štětkovic. Senioři byli zastoupeni  Prosenickou Lhotou, Kosovou Horou a Štětkovicemi. Nutno říci, že naše ženy, ač v naprosto rozhozené sestavě, se svého úkolu zhostily velmi dobře. I přes zaváhání na levém proudu při útoku,  s celkovým časem 95,50s, zvítězily a postupují do Okresního kola. Muži v kategorii do 35 let obsadili 1. a 2. místo. Přes velmi vlažné výkony v běhu na 100m překážek a chybě družstva A na rozdělovači při útoku, se rovněž podařilo mužům postoupit do Okresního kola s časem 96.01s. U družstva B je nutno vyzdvihnout jejich požární útok, který byl bezkonkurenčně nejrychlejší. Naši senioři zaváhali na levém proudu a po rozmotání uzlu na hadici obsadili celkové 2. místo. I přes nepřipravenost, se nám povedlo umístění v soutěži a chtěl bych tímto všem poděkovat. Po ukončení soutěže proběhla zábava na přírodním parketě s kapelou Franťák rock, která se také moc vydařila.:-))) V sekci fotogalerie, se můžete podívat na fotky ze závodů.

hasici.prosenickalhota.cz